Музей соціальної історії Наддніпрянської України ХІХ–ХХ ст. як складова організації навчально-виховного процесу у Черкаському національному університеті імені Б. Хмельницького

Силка, О. З. and Синявська, Л. І. (2015) Музей соціальної історії Наддніпрянської України ХІХ–ХХ ст. як складова організації навчально-виховного процесу у Черкаському національному університеті імені Б. Хмельницького. Гуманітарне та патріотичне виховання студентської молоді в умовах глобалізації та євроінтеграції : матеріали Всеукраїнської наукової конференції, Київ, 19 листопада, 2015 р.. pp. 35-38.

[img]
Preview
Text
2015.pdf

Download (135kB) | Preview

Abstract

Музеї – це сховища культурних цінностей, які характеризують різноманітні сторони людської діяльності. Вони відтворюють історію людського суспільства, розповідають про економіку, громадське життя, техніку, побут, звичаї, художню творчість людей тієї чи іншої епохи. Але зібрані в музеях предмети мають велику цінність не тільки для науки. На сучасному етапі розвитку українського суспільства суттєве значення має виховний вплив етнотрадицій українців на молодь.

Item Type: Article
Subjects: Historical sciences
Педагогічні науки
Divisions: Навчально-науковий інститут міжнародних відносин, історії та філософії
Depositing User: Наукова Бібліотека
Date Deposited: 19 Jan 2018 08:30
Last Modified: 19 Jan 2018 08:30
URI: https://eprints.cdu.edu.ua/id/eprint/812

Actions (login required)

View Item View Item