Тести для вступників до магістратури : метод. посіб. з дисципліни "Третя мова” (іспанська) для студентів 4, 5 курсів освітньо-кваліфікаційного рівня "Магістр”, галузь знань - гуманітарні науки, напрям підготовки - мова і література (англійська, німецька)

Бунь, Т. М. (2014) Тести для вступників до магістратури : метод. посіб. з дисципліни "Третя мова” (іспанська) для студентів 4, 5 курсів освітньо-кваліфікаційного рівня "Магістр”, галузь знань - гуманітарні науки, напрям підготовки - мова і література (англійська, німецька). Черкаський національний університет ім. Б. Хмельницького.

[img]
Preview
Text
Бунь_Т.М..pdf

Download (1MB) | Preview

Abstract

Завдання складені з урахуванням обсягу мовного матеріалу та за вимогами кредитно-модульної системи організації навчального процесу у вищих навчальних закладах. Методичний посібник складається з трьох частин, які відповідають трьом рівням складності запропонованих завдань: репродуктивному, репродуктивно- творчому та творчому. У методичному посібнику подані ключі до першої та другої частин. Завдання першої частини мають репродуктивний та словотворчий характер, вони передбачають можливість вибору одного із запропонованих варіантів відповідді або вживання певної форми мовної одиниці. Завдання другої частини – це вправи на підстановку та трансформацію лексичного та граматичного матеріалу. Завдання третьої частини спрямовані на перевірку навичок користування мовним матеріалом для висловлення звязної думки (не меньше десяти речень) на побутові та країнознавчі теми.

Item Type: Other
Subjects: Філологічні науки
Divisions: Навчально-науковий інститут іноземних мов
Depositing User: Наукова Бібліотека
Date Deposited: 25 Sep 2014 11:09
Last Modified: 25 Sep 2014 11:09
URI: https://eprints.cdu.edu.ua/id/eprint/107

Actions (login required)

View Item View Item