Репозитарій ЧНУ

Тести для вступників до магістратури : метод. посіб. з дисципліни "Третя мова” (іспанська) для студентів 4, 5 курсів освітньо-кваліфікаційного рівня "Магістр”, галузь знань - гуманітарні науки, напрям підготовки - мова і література (англійська, німецька)

Бунь, Т. М. (2014) Тести для вступників до магістратури : метод. посіб. з дисципліни "Третя мова” (іспанська) для студентів 4, 5 курсів освітньо-кваліфікаційного рівня "Магістр”, галузь знань - гуманітарні науки, напрям підготовки - мова і література (англійська, німецька). Черкаський національний університет ім. Б. Хмельницького.

[img]
Перегляд
Text
Бунь_Т.М..pdf

Download (1MB) | Перегляд

Резюме

Завдання складені з урахуванням обсягу мовного матеріалу та за вимогами кредитно-модульної системи організації навчального процесу у вищих навчальних закладах. Методичний посібник складається з трьох частин, які відповідають трьом рівням складності запропонованих завдань: репродуктивному, репродуктивно- творчому та творчому. У методичному посібнику подані ключі до першої та другої частин. Завдання першої частини мають репродуктивний та словотворчий характер, вони передбачають можливість вибору одного із запропонованих варіантів відповідді або вживання певної форми мовної одиниці. Завдання другої частини – це вправи на підстановку та трансформацію лексичного та граматичного матеріалу. Завдання третьої частини спрямовані на перевірку навичок користування мовним матеріалом для висловлення звязної думки (не меньше десяти речень) на побутові та країнознавчі теми.

Тип елементу : Інший
Теми: Іноземна філологія
Підрозділи: Навчально-науковий інститут іноземних мов
Користувач, що депонує: Наукова Бібліотека
Дата внесення: 25 Вер 2014 11:09
Останні зміни: 25 Вер 2014 11:09
URI: http://eprints.cdu.edu.ua/id/eprint/107

Actions (login required)

Перегляд елементу Перегляд елементу