Інституційний репозитарій Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького

Методи психотерапії та психокорекції заїкання

Герасимова, І. В. (2022) Методи психотерапії та психокорекції заїкання. Сучасні практики навчання та розвитку дітей з особливими освітніми потребами в умовах воєнного стану. с. 23-25.

[img] Text
Матеріали Міжнародної конференції_2022-23-25.pdf

Download (448kB)

Резюме

Психокорекційні заняття з дітьми з заїканням менш систематизовані. Основна їх спрямованість – нормалізація міжперсональних відносин, корекція ставлення до себе і своїх мовних можливостей, формування цільової установки на одужання. Ці цілі досягаються під час групових занять, організованих у формі бесід. Необхідним компонентом таких занять є соціометрія та відпрацювання невербальних форм комунікації, включаючи пантоміміку і танці. Важлива роль у цьому напрямі відводиться індивідуальному і груповому консультуванню, яке має на меті формування адекватної самооцінки, усвідомлення характеру особистісних проблем. Багато форм психокорекційної роботи з подолання заїкання можна розглядати як різновид психологічного тренінгу, що застосовується як елемент професійної підготовки здорових людей.

Тип елементу : Стаття
Неконтрольовані ключові слова: Психотерапія ; психокорекція ; заїкання ; подолання порушених мовних навичок ; міжособистісні відносини
Теми: Медицина, ОБЖ
Психологічні науки
Підрозділи: Навчально-науковий інститут педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва
Користувач, що депонує: Наукова Бібліотека
Дата внесення: 22 Трав 2024 07:25
Останні зміни: 22 Трав 2024 07:25
URI: https://eprints.cdu.edu.ua/id/eprint/6312

Actions (login required)

Перегляд елементу Перегляд елементу