Вплив русифікаторської політики на економічне, соціальне і культурне життя України у другій половині ХІХ – на початку ХХ століття : автореф. дис. на здобуття наук. ступеня канд. іст. наук : спец. – історія України

Синявська, Л. І. (2007) Вплив русифікаторської політики на економічне, соціальне і культурне життя України у другій половині ХІХ – на початку ХХ століття : автореф. дис. на здобуття наук. ступеня канд. іст. наук : спец. – історія України. Other thesis, Інститут історії України НАН України.

[img]
Preview
Text
2007, avtoreferat.pdf

Download (270kB) | Preview

Abstract

Український народ – один із багатьох слов’янських народів, які пережили в ХІХ – на початку ХХ ст. національне відродження. Однак, на жаль, на той час цей процес не завершився створенням незалежної держави. Україна, розділена між Австро-Угорською та Російською імперіями, перебувала під владою обох цих держав. У складі Російської імперії перебувало 90% усієї української території і 85% усіх українців. Українці, які проживали у межах Російської держави, постійно перебували під тиском царату, що планомірно проводив політику русифікації. Саме русифікація була домінантою державної політики щодо України другої половини ХІХ – початку ХХ ст.

Item Type: Thesis (Other)
Subjects: Historical sciences
Divisions: Навчально-науковий інститут міжнародних відносин, історії та філософії
Depositing User: Наукова Бібліотека
Date Deposited: 19 Jan 2018 12:53
Last Modified: 02 Apr 2020 19:16
URI: https://eprints.cdu.edu.ua/id/eprint/818

Actions (login required)

View Item View Item