Saber es poder : навч.-метод. посіб. з домашнього читання для студентів ІІІ курсу, іспанська як третя іноземна мова напрям підготовки 0203 Гуманітарні науки, спеціальність 6.020303 Філологія (мова і література (англійська))

Бунь, Т. М. (2016) Saber es poder : навч.-метод. посіб. з домашнього читання для студентів ІІІ курсу, іспанська як третя іноземна мова напрям підготовки 0203 Гуманітарні науки, спеціальність 6.020303 Філологія (мова і література (англійська)). [Teaching Resource]

[img]
Preview
Text
posibnuk.pdf

Download (695kB) | Preview

Abstract

Запропонований навчально-методичний посібник призначений для всіх бажаючих вдосконалити свої знання з іспанської мови, а також може бути використаний як додатковий матеріал для самостійної роботи студентів. Навчально-методичний посібник складається з двох частин, кожна частина містить короткі оповідання, написані сучасною розмовною мовою, зміст яких є різноманітним та не поєднується між собою. Рекомендується студентам сперщу читати оповідання без допомоги словника, намагаючись визначити значення незнайомих слів та виразів із контексту. Потім, під час повторного читання перевірити правильність розуміння текстів за допомогою словника. Оповідання, як містить даний навчально-методичний посібник є різноманітними за темами і призначені оптимізувати процес вивчення іспанської мови, допомогти студентам розширити їх лексичний та граматичний потенціал з метою успішного здійснення іншомовної комунікації.

Item Type: Teaching Resource
Uncontrolled Keywords: Оповідання іспанською мовою
Subjects: Філологічні науки
Divisions: Навчально-науковий інститут іноземних мов
Depositing User: Наукова Бібліотека
Date Deposited: 24 Jun 2016 10:43
Last Modified: 24 Jun 2016 10:43
URI: https://eprints.cdu.edu.ua/id/eprint/572

Actions (login required)

View Item View Item