Програма та методичні рекомендації до атестації здобувачіввищої освіти з основної іноземної мови (англійської) для студентів ОКР «Бакалавр» напряму підготовки 6.020303 Філологія (Переклад): навч.-метод. посіб.

Рибалка, Н. С. (2015) Програма та методичні рекомендації до атестації здобувачіввищої освіти з основної іноземної мови (англійської) для студентів ОКР «Бакалавр» напряму підготовки 6.020303 Філологія (Переклад): навч.-метод. посіб. [Teaching Resource]

[img]
Preview
Text
2_ribalka.pdf

Download (504kB) | Preview

Abstract

У навчально-методичному посібнику представлено програму та методичні рекомендації до іспиту з англійської мови для студентів-перекладачів ОКР «Бакалавр» в межах атестації здобувачів вищої освіти.. Детально окреслено вимоги до рівня підготовки студентів, описано критерії оцінювання вмінь та знань, схарактеризовано форми проведення екзамену, зміст і структуру екзаменаційних білетів. Крім рекомендованого переліку питань та завдань, у посібнику запропоновано зразки автентичних текстів для читання, перекладу та переказу. Тексти відповідають тематичним модулям, що вивчалися в межах курсу основної іноземної мови (англійської) згідно з програмними вимогами. Посібник буде корисним для викладачів та студентів спеціальності «Переклад» вищих навчальних закладів, що вивчають англійську мову як основну іноземну, у ході підготовки до випускної атестації.

Item Type: Teaching Resource
Uncontrolled Keywords: Атестація з основної іноземної мови ; англійська мова і атестація
Subjects: Філологічні науки
Divisions: Навчально-науковий інститут іноземних мов
Depositing User: Наукова Бібліотека
Date Deposited: 06 May 2016 11:41
Last Modified: 06 May 2016 11:41
URI: https://eprints.cdu.edu.ua/id/eprint/506

Actions (login required)

View Item View Item