Методичні рекомендації для організації та проведення практичної підготовки і стажування магістрантів спеціальності специфічних категорій «Управління навчальним закладом»

Цимбал, О. Ю. (2012) Методичні рекомендації для організації та проведення практичної підготовки і стажування магістрантів спеціальності специфічних категорій «Управління навчальним закладом». [Teaching Resource]

[img]
Preview
Text
методичка_маг_УНЗ__2013-О.Ю._травень.pdf

Download (267kB) | Preview

Abstract

Серед основних напрямків модернізації управління на особливу увагу в діяльності магістратури в процесі підготовки магістрів до керування навчальними закладами заслуговують такі, як оптимізація організаційно-управлінських структур; оновлення функцій управління; удосконалення технологій прийняття управлінських рішень; впровадження нової етики управління; підготовка та перепідготовка управлінців усіх рівнів; прогнозується збільшення ролі менеджменту. Професійна діяльність керівника навчального закладу вимагає спеціальної підготовки, наявності певних професійно важливих якостей, професійної компетентності, управлінської культури.

Item Type: Teaching Resource
Subjects: Педагогічні науки
Divisions: Навчально-науковий інститут педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва
Depositing User: Наукова Бібліотека
Date Deposited: 07 Oct 2014 14:06
Last Modified: 07 Oct 2014 14:06
URI: https://eprints.cdu.edu.ua/id/eprint/190

Actions (login required)

View Item View Item