Методичні рекомендації до семінарських занять з курсу «Історія країн АзіЇ, Африки та Латинської Америки нового часу» (постсередньовічний Схід ХVІІІ ст. - колоніальний Схід початку ХХ ст.) постсередньовічний Схід ХVІІІ ст.

Іржавська, А. П. (2012) Методичні рекомендації до семінарських занять з курсу «Історія країн АзіЇ, Африки та Латинської Америки нового часу» (постсередньовічний Схід ХVІІІ ст. - колоніальний Схід початку ХХ ст.) постсередньовічний Схід ХVІІІ ст. [Teaching Resource]

[img]
Preview
Text
Иржавська_Метод_рекоменд_до_сем_занять2.pdf

Download (405kB) | Preview

Abstract

Навчальна дисципліна «Історія країн Азії, Африки та Латинської Америки нового часу» має велике науково-теоретичне та практичне значення в плані підготовки бакалавра історії. У процесі вивчення курсу майбутній фахівець ознайомлюється з історією соціально-економічного та політичного розвитку Китаю, Японії, Індії, Туреччини, Іраку, Афганістану, Південно-Східної Азії, арабських країн, народів Африки та Латинської Америки, їх боротьбою за свою незалежність, змінами в соціальній структурі населення, діяльністю головних політичних партій, особливостями духовної культури, місцем і роллю країн Азії, Африки та Латинської Америки в міжнародних відносинах.

Item Type: Teaching Resource
Subjects: Historical sciences
Divisions: Навчально-науковий інститут міжнародних відносин, історії та філософії
Depositing User: Наукова Бібліотека
Date Deposited: 29 Sep 2014 12:31
Last Modified: 29 Sep 2014 12:31
URI: https://eprints.cdu.edu.ua/id/eprint/138

Actions (login required)

View Item View Item