Навчально-методичний посібник до теми “Помешкання” з дисципліни «Третя мова» (французька) для студентів 4 курсу, напрям підготовки - гуманітарні науки, спеціальність - філологія (англійська мова та література)

Піньковська, О. С. (2011) Навчально-методичний посібник до теми “Помешкання” з дисципліни «Третя мова» (французька) для студентів 4 курсу, напрям підготовки - гуманітарні науки, спеціальність - філологія (англійська мова та література). [Teaching Resource]

[img]
Preview
Text
Logement_(Методичка_Піньковська_О._С.).pdf

Download (2MB) | Preview

Abstract

У навчально-методичному посібнику враховано принцип поступового ускладнення лексичного та граматичного матеріалу. Комплекс лексичних і граматичних завдань складено з урахуванням обсягу мовного матеріалу та вимог до завдань і вмінь студентів, які передбачені робочою та навчальною программами з французької мови як третьої іноземної. Навчально-методичний посібник має на меті допомогти студентам 4 курсу систематизувати лексичний матеріал, сформувати мовленнєві граматичні навички та оптимізувати роботу з опрацювання навчального матеріалу з теми "Помешкання".

Item Type: Teaching Resource
Subjects: Філологічні науки
Divisions: Навчально-науковий інститут іноземних мов
Depositing User: Наукова Бібліотека
Date Deposited: 25 Sep 2014 10:40
Last Modified: 25 Sep 2014 10:40
URI: https://eprints.cdu.edu.ua/id/eprint/101

Actions (login required)

View Item View Item