Репозитарій ЧНУ

Програма вступного тестового випробування із теорії та практики англійської мови для вступу на навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем «магістр» на базі освітньо- кваліфікаційного рівня «бакалавр» спеціальність - мова та література (англійська)

Велівченко, В. Ф. (2014) Програма вступного тестового випробування із теорії та практики англійської мови для вступу на навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем «магістр» на базі освітньо- кваліфікаційного рівня «бакалавр» спеціальність - мова та література (англійська). [Навчальний матеріал]

[img]
Перегляд
Text
програма в маг.англ.pdf

Download (251kB) | Перегляд

Резюме

У Програмі визначено мету та завдання вступного випробування із теорії та практики англійської мови на навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня «магістр» зі спеціальності – мова та література (англійська) у навчально-науковому інституті іноземних мов Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького. Програма окреслює обсяг знань і вмінь із теорії та практики англійської мови за освітньо-професійною програмою підготовки бакалавра за напрямом – англійська мова та література. Програму розроблено на основі навчальних програм із теорії та практики англійської мови для студентів напряму підготовки освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» за напрямом – англійська мова та література. Зміст тестових завдань вступного випробування до магістратури не виходить за межі цих програм.

Тип елементу : Навчальний матеріал
Теми: Іноземна філологія
Підрозділи: Навчально-науковий інститут іноземних мов
Користувач, що депонує: Наукова Бібліотека
Дата внесення: 24 Вер 2014 11:59
Останні зміни: 24 Вер 2014 11:59
URI: http://eprints.cdu.edu.ua/id/eprint/81

Actions (login required)

Перегляд елементу Перегляд елементу