Репозитарій ЧНУ

Saber es poder : навч.-метод. посіб. з домашнього читання для студентів ІІІ курсу, іспанська як третя іноземна мова напрям підготовки 0203 Гуманітарні науки, спеціальність 6.020303 Філологія (мова і література (англійська))

Бунь, Т. М. (2016) Saber es poder : навч.-метод. посіб. з домашнього читання для студентів ІІІ курсу, іспанська як третя іноземна мова напрям підготовки 0203 Гуманітарні науки, спеціальність 6.020303 Філологія (мова і література (англійська)). [Навчальний матеріал]

[img]
Перегляд
Text
posibnuk.pdf

Download (695kB) | Перегляд

Резюме

Запропонований навчально-методичний посібник призначений для всіх бажаючих вдосконалити свої знання з іспанської мови, а також може бути використаний як додатковий матеріал для самостійної роботи студентів. Навчально-методичний посібник складається з двох частин, кожна частина містить короткі оповідання, написані сучасною розмовною мовою, зміст яких є різноманітним та не поєднується між собою. Рекомендується студентам сперщу читати оповідання без допомоги словника, намагаючись визначити значення незнайомих слів та виразів із контексту. Потім, під час повторного читання перевірити правильність розуміння текстів за допомогою словника. Оповідання, як містить даний навчально-методичний посібник є різноманітними за темами і призначені оптимізувати процес вивчення іспанської мови, допомогти студентам розширити їх лексичний та граматичний потенціал з метою успішного здійснення іншомовної комунікації.

Тип елементу : Навчальний матеріал
Неконтрольовані ключові слова: Оповідання іспанською мовою
Теми: Іноземна філологія
Підрозділи: Навчально-науковий інститут іноземних мов
Користувач, що депонує: Наукова Бібліотека
Дата внесення: 24 Черв 2016 10:43
Останні зміни: 24 Черв 2016 10:43
URI: http://eprints.cdu.edu.ua/id/eprint/572

Actions (login required)

Перегляд елементу Перегляд елементу