Репозитарій ЧНУ

Програма та методичні рекомендації до атестації здобувачіввищої освіти з основної іноземної мови (англійської) для студентів ОКР «Бакалавр» напряму підготовки 6.020303 Філологія (Переклад): навч.-метод. посіб.

Рибалка, Н. С. (2015) Програма та методичні рекомендації до атестації здобувачіввищої освіти з основної іноземної мови (англійської) для студентів ОКР «Бакалавр» напряму підготовки 6.020303 Філологія (Переклад): навч.-метод. посіб. [Навчальний матеріал]

[img]
Перегляд
Text
2_ribalka.pdf

Download (504kB) | Перегляд

Резюме

У навчально-методичному посібнику представлено програму та методичні рекомендації до іспиту з англійської мови для студентів-перекладачів ОКР «Бакалавр» в межах атестації здобувачів вищої освіти.. Детально окреслено вимоги до рівня підготовки студентів, описано критерії оцінювання вмінь та знань, схарактеризовано форми проведення екзамену, зміст і структуру екзаменаційних білетів. Крім рекомендованого переліку питань та завдань, у посібнику запропоновано зразки автентичних текстів для читання, перекладу та переказу. Тексти відповідають тематичним модулям, що вивчалися в межах курсу основної іноземної мови (англійської) згідно з програмними вимогами. Посібник буде корисним для викладачів та студентів спеціальності «Переклад» вищих навчальних закладів, що вивчають англійську мову як основну іноземну, у ході підготовки до випускної атестації.

Тип елементу : Навчальний матеріал
Неконтрольовані ключові слова: Атестація з основної іноземної мови ; англійська мова і атестація
Теми: Іноземна філологія
Підрозділи: Навчально-науковий інститут іноземних мов
Користувач, що депонує: Наукова Бібліотека
Дата внесення: 06 Трав 2016 11:41
Останні зміни: 06 Трав 2016 11:41
URI: http://eprints.cdu.edu.ua/id/eprint/506

Actions (login required)

Перегляд елементу Перегляд елементу