Репозитарій ЧНУ

Навчально-методичний комплекс дисципліни Зіставне мовознавство (зіставна лексикологія англійської та української мов) для студентів ОКР «Бакалавр» напряму підготовки 6.020303 Філологія : навч.-метод. посіб.

Рибалка, Н. С. (2015) Навчально-методичний комплекс дисципліни Зіставне мовознавство (зіставна лексикологія англійської та української мов) для студентів ОКР «Бакалавр» напряму підготовки 6.020303 Філологія : навч.-метод. посіб. [Навчальний матеріал]

[img]
Перегляд
Text
1_ribalka.pdf

Download (603kB) | Перегляд

Резюме

Навчально-методичний посібник включає теми теоретичних та практичних занять зі списком рекомендованої літератури до кожного з них. Запропоновано детальні рекомендації щодо оцінювання роботи студентів на практичних заняттях, визначено параметри оцінювання творчих та практичних завдань, окреслено систему поточного та підсумкового контролю. У посібнику наведено зразки модульних контрольних робіт, запропоновано матеріали для зіставного аналізу лексичних систем порівнюваних мов. Список питань для самоконтролю, а також методрекомендації для самостійної роботи студентів, списки літератури полегшують пошук необхідних довідкових даних й покликані забезпечити глибоке самостійне вивчення курсу порівняльної лексикології англійської та української мов.

Тип елементу : Навчальний матеріал
Неконтрольовані ключові слова: Зіставна лексикологія ; порівняльна лексикологія англійської та української мов
Теми: Іноземна філологія
Підрозділи: Навчально-науковий інститут іноземних мов
Користувач, що депонує: Наукова Бібліотека
Дата внесення: 06 Трав 2016 11:34
Останні зміни: 06 Трав 2016 11:56
URI: http://eprints.cdu.edu.ua/id/eprint/505

Actions (login required)

Перегляд елементу Перегляд елементу