Репозитарій ЧНУ

English for the Students of Natural Sciences : метод. вказ. щодо організації самостійної роботи з англійської мови для студентів ННІ природничих наук галузей знань “Хімія” та “Біологія”

Карловська, Г. В. (2015) English for the Students of Natural Sciences : метод. вказ. щодо організації самостійної роботи з англійської мови для студентів ННІ природничих наук галузей знань “Хімія” та “Біологія”. [Навчальний матеріал]

[img]
Перегляд
Text
d7b3bf52-cb14-4a55-8682-a4459a5b4a8a.pdf

Download (1MB) | Перегляд

Резюме

Методичні вказівки розроблено для вивчення англійської мови (за професійним спрямуванням) студентами ННІ природничих наук галузей знань “Хімія ”та “Біологія”. Методичні вказівки містять завдання для самостійної роботи студентів у галузі знань “Хімія ” та “Біологія”, а також рекомендації щодо процедури їхнього виконання. До їхньої структури увійшли: двадцять один текст для читання та вправи для самоконтролю на перевірку розуміння прочитаного. Методичні вказівки призначаються для студентів І-ІІ курсів денної форми навчання, а також для всіх охочих прочитати цікаві тексти з природничої тематики.

Тип елементу : Навчальний матеріал
Теми: Іноземна філологія
Підрозділи: Навчально-науковий інститут іноземних мов
Користувач, що депонує: Наукова Бібліотека
Дата внесення: 21 Лип 2015 21:35
Останні зміни: 27 Лип 2015 14:43
URI: http://eprints.cdu.edu.ua/id/eprint/460

Actions (login required)

Перегляд елементу Перегляд елементу