Електрохімічні дослідження водних розчинів аспарагінової кислоти

Лут, О. А. and Білий, О. В. (2006) Електрохімічні дослідження водних розчинів аспарагінової кислоти. Вісник Черкаського університету. Серія Хімічніі науки (Вип.87). pp. 120-125.

[img]
Preview
Text
87-61-63.pdf

Download (459kB) | Preview

Abstract

Проведено дослідження водних розчинів аспарагінової кислоти потенціодинамічним методом та методом полярографії з заданим синусоїдним струмом. Для дослідження використовували платиновий електрод, потенціал якого змінювали як у бік позитивних, так і негативних значень. Показано, по-перше, що молекули аспарагінової кислоти, розряджаючись у кислому середовищі, окиснюються при потенціалах кисневої області, по-друге, розряд амінокислоти в лужному середовищі веде до зростання перенапруги електродного процесу, а це в свою чергу обумовлено, мабуть, адсорбцією деполяризатора і утворенням проміжних сполук. Встановлено, що адсорбція цієї кислоти на платиновому електроді займає помітне місце в механізмі електродного процесу.

Item Type: Article
Uncontrolled Keywords: вольтаперометрія ; потенціал ; фоновий розчин ; перенапруга ; поляризація ; подвійношарова область
Subjects: Хімічні науки
Divisions: Навчально-науковий інститут природничих та аграрних наук
Depositing User: Наукова Бібліотека
Date Deposited: 13 Jun 2018 07:37
Last Modified: 01 Apr 2020 17:10
URI: https://eprints.cdu.edu.ua/id/eprint/939

Actions (login required)

View Item View Item