До питання формування навчально-дослідницьких навичок студентів з математики

Голодюк, Л. (2014) До питання формування навчально-дослідницьких навичок студентів з математики. Американський журнал досліджень в галузі освіти, 2 (126 Б). pp. 41-45.

[img]
Preview
Text
education-2-12b-8.pdf

Download (117kB) | Preview

Abstract

Соціальний попит на освітні послуги в даний час вимагає розробки, розкриття і потенціалу кожної людини, формування прагнення до самовдосконалення, самовизначення і створення умов для самореалізації в різних видах навчання і навчальної діяльності, в тому числі викладацької та наукової діяльності. Виділяючи навчально-дослідницьку діяльність серед інших видів навчально-пізнавальної діяльності в статті, і підкреслюючи її системну і систематичну організацію, враховуючи, що це чітко визначена сфера діяльності розглядається, з одного боку, в якості одного з найбільш ефективних засобів особистого розвитку, з іншого боку, в якості способу, спрямованого на розвиток студентів навчальних і дослідницьких навичок. Пропоноване теоретичне обгрунтування та рекомендації дозволяють вчителю реалізувати ці підходи практично в навчальному процесі навчання математики.

Item Type: Article
Uncontrolled Keywords: Діяльність ; дослідницька діяльність ; викладацька та наукова діяльністі ; навчальні та науково-дослідні навички ; навчальні та дослідницькі завдання
Subjects: Фізико-математичні науки
Divisions: Навчально-науковий інститут інформаційних та освітніх технологій
Depositing User: Наукова Бібліотека
Date Deposited: 13 Sep 2016 11:50
Last Modified: 13 Sep 2016 11:53
URI: https://eprints.cdu.edu.ua/id/eprint/730

Actions (login required)

View Item View Item