Формування системи економічної безпеки фінансових установ : монографія

Зачосова, Н. В. (2016) Формування системи економічної безпеки фінансових установ : монографія. Manual. Чабаненко, Черкаси.

[img]
Preview
Text
моног�%80а�%84�%96�%8F_за�%87о�%81ова.pdf

Download (1MB) | Preview

Abstract

У монографії запропоновано концептуальні основи формування системи економічної безпеки фінансових установ на основі аналізу і врахування тенденцій зарубіжного та вітчизняного досвіду у царині безпекознавства, діагностики стану вітчизняного фінансового ринку та його учасників, а також ідентифікації загроз, що супроводжують їх функціонування у сучасних економічних умовах та заходів, що вживаються для їх уникнення та мінімізації негативного впливу. Монографія розрахована на наукових співробітників, державних службовців, викладачів та студентів економічних спеціальностей вищих навчальних закладів, магістрантів спеціальності «Управління фінансово-економічною безпекою», практиків, що займаються забезпеченням економічної безпеки фінансових установ та інших субʼєктів господарської діяльності, представників фінансових структур та широкого кола осіб, що цікавляться питаннями безпекознавства.

Item Type: Monograph (Manual)
Uncontrolled Keywords: Фінансовий ринок ; мінімінізація негативного впливу ; управління фінансово-економічною безпекою ; нацбезпекознавство ; господарська діяльність
Subjects: Економічні науки
Divisions: Навчально-науковий інститут економіки і права
Depositing User: Наукова Бібліотека
Date Deposited: 21 Jun 2016 12:37
Last Modified: 21 Jun 2016 12:37
URI: https://eprints.cdu.edu.ua/id/eprint/563

Actions (login required)

View Item View Item