Методичні рекомендації з організації самостійної роботи з дисципліни “Фінанси, гроші та кредит” для бакалаврів з галузі знань - «Менеджмент і адміністрування» за напрямом підготовки “Менеджмент”

Сологуб, М. П. (2013) Методичні рекомендації з організації самостійної роботи з дисципліни “Фінанси, гроші та кредит” для бакалаврів з галузі знань - «Менеджмент і адміністрування» за напрямом підготовки “Менеджмент”. [Teaching Resource]

[img]
Preview
Text
Сологуб_финанси.pdf

Download (767kB) | Preview

Abstract

Предметом вивчення дисципліни є система фінансових та грошових відносин у суспільстві та закономірності її розвитку і функціонування. Мета вивчення дисципліни. Головною метою викладання дисципліни «Фінанси, гроші та кредит» є формування у студентів економічного мислення, та системи знань щодо загальних закономірностей розвитку сучасних фінансових і грошово-кредитних відносин суспільства. У результаті вивчення курсу студенти повинні отримати систему знань , щоб об’єктивно оцінювати економічні процеси, які відбуваються в суспільстві, розуміти сутність і тенденції розвитку фінансових і грошово-кредитних відносин та їх особливості у сфері фінансів і грошово-кредитних господарських одиниць, уміти розробляти й вирішувати актуальні питання теорії і практики розбудови фінансової та грошово-кредитної політики держави.

Item Type: Teaching Resource
Subjects: Економічні науки
Divisions: Навчально-науковий інститут економіки і права
Depositing User: Наукова Бібліотека
Date Deposited: 03 Oct 2014 13:56
Last Modified: 03 Oct 2014 13:56
URI: https://eprints.cdu.edu.ua/id/eprint/174

Actions (login required)

View Item View Item