Методичні вказівки до самостійної роботи і практичних занять з курсу «Внутрішній економічний механізм підприємства» (для студентів денної і заочної форм навчання спеціальності „Економіка підприємства”) за напрямом підготовки – «Економіка та підприємництво»

Сологуб, М. П. (2013) Методичні вказівки до самостійної роботи і практичних занять з курсу «Внутрішній економічний механізм підприємства» (для студентів денної і заочної форм навчання спеціальності „Економіка підприємства”) за напрямом підготовки – «Економіка та підприємництво». [Teaching Resource]

[img]
Preview
Text
Сологуб_мет_ВЕМП.pdf

Download (586kB) | Preview

Abstract

Внутрішній економічний механізм підприємства являє собою впорядковану систему економічних і організаційно-правових методів, форм і стимулів діяльності підприємства. Дисципліна «Внутрішній економічний механізм підприємства» вивчає принципи побудови й закономірності функціонування внутрішнього економічного механізму підприємства. Мета вивчення дисципліни: формувати знання про структуру, принципи побудови і закономірності функціонування внутрішнього економічного механізму підприємства, його нормативну базу, планування, контроль, оцінку діяльності підрозділів, матеріальне стимулювання їх колективів, методику внутрішньої економічної діагностики, а також дати практичні навички і вміння обґрунтовувати форми внутрішнього економічного управління, обчислювати планові показники діяльності підрозділів, оцінювати їх виконання та розробляти системи матеріального стимулювання розвитку її ефективності.

Item Type: Teaching Resource
Subjects: Економічні науки
Divisions: Навчально-науковий інститут економіки і права
Depositing User: Наукова Бібліотека
Date Deposited: 03 Oct 2014 13:52
Last Modified: 03 Oct 2014 13:52
URI: https://eprints.cdu.edu.ua/id/eprint/173

Actions (login required)

View Item View Item