Методичні рекомендації з організації самостійної роботи студентів з дисципліни „Корпоративне право й управління” (для студентів всіх форм навчання спеціальності „Економіка підприємства”) за напрямом підготовки – «Економіка та підприємництво»

Мехеда, Н. Г. (2012) Методичні рекомендації з організації самостійної роботи студентів з дисципліни „Корпоративне право й управління” (для студентів всіх форм навчання спеціальності „Економіка підприємства”) за напрямом підготовки – «Економіка та підприємництво». [Teaching Resource]

[img]
Preview
Text
Мехеда_Корпорат_право.pdf

Download (572kB) | Preview

Abstract

Мета дисципліни – допомогти студентам економічної спеціальності вивчити та глибше зрозуміти основні правові інститути корпоративного права й управління, питання правового регулювання окремих правовідносин, які регулюються нормами корпоративного права, а також показати їх вплив на розвиток економічних суспільних відносин. При цьому береться до уваги і той аспект, що не дивлячись на те, що сам термін «корпоративне право» і «корпоративне управління» все частіше вживається як в законодавчих актах так і в літературі, у юристів і економістів фактично не сформовано і не склалося єдине його розуміння і визначення.

Item Type: Teaching Resource
Subjects: Економічні науки
Політичні науки
Divisions: Навчально-науковий інститут економіки і права
Depositing User: Наукова Бібліотека
Date Deposited: 03 Oct 2014 13:01
Last Modified: 03 Oct 2014 13:01
URI: https://eprints.cdu.edu.ua/id/eprint/161

Actions (login required)

View Item View Item