Методичні вказівки до виконання семінарських і практичних завдань та самостійної роботи студентів з дисципліни “організація обліку” для студентів спеціальності “Облік і аудит”

Андрусяк, Н. О. (2012) Методичні вказівки до виконання семінарських і практичних завдань та самостійної роботи студентів з дисципліни “організація обліку” для студентів спеціальності “Облік і аудит”. [Teaching Resource]

[img]
Preview
Text
Андрусяк_ОрганИзац_облИк.pdf

Download (574kB) | Preview

Abstract

Методичні вказівки до виконання семінарських і практичних завдань та самостійної роботи студентів з дисципліни “Організація обліку” призначені для проведення семінарських та практичних занять зі студентами з базовою освітою всіх форм навчання та виконання ними самостійної роботи згідно з робочою програмою, затвердженою на засіданні кафедри “Економіки підприємства, обліку та аудиту”. Курс передбачає опанування студентами методики організації обліку на підприємстві, організації та установі. Мета вивчення “Організації обліку” є засвоєння знань про організацію облікового, контрольного й аналітичних процесів на підприємстві.

Item Type: Teaching Resource
Subjects: Економічні науки
Divisions: Навчально-науковий інститут економіки і права
Depositing User: Наукова Бібліотека
Date Deposited: 03 Oct 2014 12:33
Last Modified: 03 Oct 2014 12:34
URI: https://eprints.cdu.edu.ua/id/eprint/156

Actions (login required)

View Item View Item