Репозитарій ЧНУ

Формування тактичного мислення гандболісток у процесі багаторічного спортивного удосконалення : дис. ... канд. наук з фізичної культури і спорту :

Фролова, Л. С. (2010) Формування тактичного мислення гандболісток у процесі багаторічного спортивного удосконалення : дис. ... канд. наук з фізичної культури і спорту :. Інший thesis, Черкаський національний університет імені Богдана ХмельницькогоЛЬНИЦЬКОГО.

[img]
Перегляд
Text
ди�%81е�%80�%82_�%84�%80олова.pdf

Download (1MB) | Перегляд

Резюме

У навчально-методичному посібнику наводяться відомості про різні методики навчання. Подано розгорнутий теоретичний матеріал, дано розробки 6лабораторних, які охоплюють основні питання курсу «Методики навчання освітньої галузі «Суспільствознавство» за темами: «Виховання відповідального ставлення до довкілля», «Ознайомлення з довкіллям, як основа розвитку мовлення у дітей», «Ознайомлення дітей з явищами суспільного життя», «Культурно-історичне середовище», «Формування громадянських компетентностей дітей дошкільного віку», «Формування у дітей основ економічної культури». Посібник розрахований для студентів денної та заочної форми навчання педагогічних спеціальностей університету ІІІ-ІV рівня акредитації.

Тип елементу : Дисертація (Інший)
Неконтрольовані ключові слова: Тактичне мислення гандболісток ; спортивне удосконалення ; педагогічне тестування ; педагогічний експеримент ; антропометричні особливості гандболісток ; тактичне мислення у спортивних іграх
Теми: Фізкультура і спорт
Підрозділи: Навчально-науковий інститут фізичної культури, спорту і здоров’я
Користувач, що депонує: Наукова Бібліотека
Дата внесення: 01 Лип 2016 07:58
Останні зміни: 01 Лип 2016 07:58
URI: http://eprints.cdu.edu.ua/id/eprint/592

Actions (login required)

Перегляд елементу Перегляд елементу