Репозитарій ЧНУ

Формування системи економічної безпеки фінансових установ : монографія

Зачосова, Н. В. (2016) Формування системи економічної безпеки фінансових установ : монографія. Керівництво. Чабаненко, Черкаси.

[img]
Перегляд
Text
моног�%80а�%84�%96�%8F_за�%87о�%81ова.pdf

Download (1MB) | Перегляд

Резюме

У монографії запропоновано концептуальні основи формування системи економічної безпеки фінансових установ на основі аналізу і врахування тенденцій зарубіжного та вітчизняного досвіду у царині безпекознавства, діагностики стану вітчизняного фінансового ринку та його учасників, а також ідентифікації загроз, що супроводжують їх функціонування у сучасних економічних умовах та заходів, що вживаються для їх уникнення та мінімізації негативного впливу. Монографія розрахована на наукових співробітників, державних службовців, викладачів та студентів економічних спеціальностей вищих навчальних закладів, магістрантів спеціальності «Управління фінансово-економічною безпекою», практиків, що займаються забезпеченням економічної безпеки фінансових установ та інших субʼєктів господарської діяльності, представників фінансових структур та широкого кола осіб, що цікавляться питаннями безпекознавства.

Тип елементу : Монографія (Керівництво)
Неконтрольовані ключові слова: Фінансовий ринок ; мінімінізація негативного впливу ; управління фінансово-економічною безпекою ; нацбезпекознавство ; господарська діяльність
Теми: Економічні науки
Підрозділи: Навчально-науковий інститут економіки і права
Користувач, що депонує: Наукова Бібліотека
Дата внесення: 21 Черв 2016 12:37
Останні зміни: 21 Черв 2016 12:37
URI: http://eprints.cdu.edu.ua/id/eprint/563

Actions (login required)

Перегляд елементу Перегляд елементу