Репозитарій ЧНУ

Хімія аналітична : методичні рекомендації до підготовки контрольних робіт з курсу „Хімія аналітична” для студентів напряму підготовки - біологія, заочної форми навчання: навч.- метод.посіб.

Нінова, Т. С. (2013) Хімія аналітична : методичні рекомендації до підготовки контрольних робіт з курсу „Хімія аналітична” для студентів напряму підготовки - біологія, заочної форми навчання: навч.- метод.посіб. [Навчальний матеріал]

[img]
Перегляд
Text
2.pdf

Download (1MB) | Перегляд

Резюме

Мета курсу „Аналітична хімія довкілля” – ознайомити студентів з теоретичними основами сучасної аналітичної хімії, особливостями хімічних реакцій, основними станами та методами визначення хімічних інгредієнтів в об’єктах навколишнього середовища. При вивченні аналітичної хімії необхідно сформувати у студентів чіткі уявлення про предмет цієї науки, особливості її як області наукового пізнання, зв’язок з іншими науками та практичну значимість. Крім цього, необхідно підкреслити провідну роль вимірювань в аналітичній хімії. Головним завданням студентів при вивченні аналітичної хімії є набуття не тільки навичок лабораторного експерименту, але й уміннь робити теоретичні висновки та передбачення на основі результатів експерименту з дослідження хімічного складу об’єктів довкілля.

Тип елементу : Навчальний матеріал
Неконтрольовані ключові слова: Аналітична хімія довкілля ; хімічні реакції ; навколишнє середовище
Теми: Природничі науки
Підрозділи: Навчально-науковий інститут природничих наук
Користувач, що депонує: Наукова Бібліотека
Дата внесення: 08 Жов 2014 09:31
Останні зміни: 08 Жов 2014 09:31
URI: http://eprints.cdu.edu.ua/id/eprint/194

Actions (login required)

Перегляд елементу Перегляд елементу