Репозитарій ЧНУ

Методичні рекомендації з організації самостійної роботи студентів з дисципліни „Потенціал підприємства: формування і оцінювання” (для студентів всіх форм навчання спеціальності „Економіка підприємства”) за напрямом підготовки – «Економіка та підприємництво»

Мехеда, Н. Г. (2012) Методичні рекомендації з організації самостійної роботи студентів з дисципліни „Потенціал підприємства: формування і оцінювання” (для студентів всіх форм навчання спеціальності „Економіка підприємства”) за напрямом підготовки – «Економіка та підприємництво». [Навчальний матеріал]

[img]
Перегляд
Text
Мехеда_ПотенцИал_пИдпри.pdf

Download (450kB) | Перегляд

Резюме

Мета викладання дисципліни полягає у засвоєнні понятійного апарату,методології і прикладного інструментарію оцінювання ринкової вартості потенціалу підприємства та його структурних елементів; набуття знань про закономірності, принципи та особливості формування, розвитку, конкурентоспроможності потенціалу підприємства як збалансованого інтегрованого утворення.Предметом дисципліни є методологія і методика формування,оцінювання та розвитку потенціалу підприємства.

Тип елементу : Навчальний матеріал
Теми: Економічні науки
Підрозділи: Навчально-науковий інститут економіки і права
Користувач, що депонує: Наукова Бібліотека
Дата внесення: 03 Жов 2014 13:05
Останні зміни: 03 Жов 2014 13:05
URI: http://eprints.cdu.edu.ua/id/eprint/162

Actions (login required)

Перегляд елементу Перегляд елементу