Репозитарій ЧНУ

Методичні вказівки до виконання семінарських і практичних завдань та самостійної роботи студентів з дисципліни “організація обліку” для студентів спеціальності “Облік і аудит”

Андрусяк, Н. О. (2012) Методичні вказівки до виконання семінарських і практичних завдань та самостійної роботи студентів з дисципліни “організація обліку” для студентів спеціальності “Облік і аудит”. [Навчальний матеріал]

[img]
Перегляд
Text
Андрусяк_ОрганИзац_облИк.pdf

Download (574kB) | Перегляд

Резюме

Методичні вказівки до виконання семінарських і практичних завдань та самостійної роботи студентів з дисципліни “Організація обліку” призначені для проведення семінарських та практичних занять зі студентами з базовою освітою всіх форм навчання та виконання ними самостійної роботи згідно з робочою програмою, затвердженою на засіданні кафедри “Економіки підприємства, обліку та аудиту”. Курс передбачає опанування студентами методики організації обліку на підприємстві, організації та установі. Мета вивчення “Організації обліку” є засвоєння знань про організацію облікового, контрольного й аналітичних процесів на підприємстві.

Тип елементу : Навчальний матеріал
Теми: Економічні науки
Підрозділи: Навчально-науковий інститут економіки і права
Користувач, що депонує: Наукова Бібліотека
Дата внесення: 03 Жов 2014 12:33
Останні зміни: 03 Жов 2014 12:34
URI: http://eprints.cdu.edu.ua/id/eprint/156

Actions (login required)

Перегляд елементу Перегляд елементу